e-anagnostou.gr
 
 
 
Αναζήτηση
Προηγμένη Αναζήτηση Τεμ: 0 Σύνολο: 0,000 €  
 
 

Κατηγορίες Προϊόντων

Καλώς Ορίσατε Επισκέπτης
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε
 
Αν θέλετε να σας αποστείλουμε ενημερωτικό E-mail, παρακαλώ στείλετε μας το E-mail σας



 


 
ΔΙΚΤΥΑΚΑNETWORK SWITCHES-Διακόπτες δικτύουTL-SG2424
TL-SG2424 SWITCH 24 θυρών της TP-LINK

Περιγραφή

TL-SG2424 SWITCH 24 θυρών της TP-LINK
Επιλέξτε για μεγέθυνση
 
Bookmark and Share

Κωδικός: TL-SG2424

TL-SG2424 Smart Switch με 24 Θύρες Gigabit RJ45, 4 Combo SFP Slots, 10/100/1000 Mbps
Κατασκευαστής TP-LINK
• συνδέσεις Gigabit Ethernet σε όλες τις θύρες μας παρέχουν πλήρη ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων
• Ολοκληρωμένη  ασφάλεια, συμπεριλαμβανομένων 802.1Q VLAN,Port Security και Storm control help protect LAN
• L2/L3/L4 QoS και IGMP snooping βελτιστοποίηση σε εφαρμογές φωνής και βίντεο

ΕΓΓΥΗΣΗ 1 ΕΤΟΣ


HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 48Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Security Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SG2424
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ

Λιανική τιμή προϊόντος: 241,00 €
Είδικη τιμή στο internet: 216,90 €
(Με Φ.Π.Α.)

Φωτογραφία

TL-SG2424 SWITCH 24 θυρών της TP-LINK
Επιλέξτε για μεγέθυνση

Κατασκευαστής

Πληροφορίες Κατασκευαστή
  • Άλλα προϊόντα
  • Περισσότερα

  • Κριτικές
  • Δεν υπάρχουν κριτικές
  • Γράψτε μια κριτική για το προϊόν!


  • Αυτό το προιόν προστέθηκε στον κατάλογό μας την Τρίτη 20 Μάιος, 2014.
  • Θέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για αλλαγές/ανανεώσεις του προϊόντος TL-SG2424 SWITCH 24 θυρών της TP-LINK
  • Μιλήστε σε κάποιον φίλο σας για το προϊόν αυτό.
  •   ΑγοράΑγορά

    Θέλω να μάθω σχετικά με

    Κατασκευαστές
     
    Copyright © 2016 Designed & Developed by ICOP